Přihlášení pro členy
Jméno:
Heslo:
info k závodu:

Mistrovství MS kraje v turistickém závodě

3. závod poháru MS kraje

Orlová - sobota 13. 4. 2019

                       

Místo konání: Orlová – Lutyně, zázemí v areálu ZŠ Školní 862

 

Sraz v 8.00 hod u SVČ Klíč v Místku, jedeme auty vedoucích a rodičů. Tím, že dítě vyšlete na závod, souhlasíte s tímto převozem.                                                               Cena: 50,-Kč  (zbytek částky celkových nákladů platí oddíl)                                    

 

Mistrovství MS kraje je poslední závod, na který můžete jít „bez postupu“.  Na základě výsledků se určí postupující do Českého poháru v TZ a také podle počtu závodníků dostaneme pro oddíl divoké karty. Tuto kartu pak může dostat závodník, který nezískal postup (např. z důvodu nemoci nebo nepovedeným závodem). Přijďte, prosím, závodit i vy, kteří se do pohárových závodů nechystáte a nejste „běžci“, můžete si alespoň vyzkoušet dovednosti, kterým na schůzkách věnujeme spoustu času. Podpoříte tím náš oddíl a vůbec nevadí, že třeba nebudete „na bedně“ – tam se stejně všichni nevejdou J

                                                                                                                                                    Pořadatelé počítají s nepříznivým počasím, proto startujeme přímo ze školy a také doběh bude ke škole, po doběhu půjdete rovnou dovnitř a převléknout se. Je velice pravděpodobné, že modrá a bílá trať nebude mít plížení.

S sebou: převlečení a přezutí na trať (klidně i lehkou šusťákovou bundu, běžeckou čelenku nebo lehkou nepadající čepici, více vrstev a podle aktuální situace před startem se obléknete), svačinu a dostatek pití, oddílové nebo pohárové tričko, přezůvky !  

Dále: průkaz KČT nebo jiný doklad s fotkou, jménem a datem narození, zdravotní průkaz, kapesníky,  písemný souhlas rodičů – kdo ještě nedal (souhlas platí na celou sezónu 2019 )

2 psací potřeby na trať – modrou průpisku nebo tenký centrofix (černý, modrý)                   Start: v 10.00 hod,   předpoklad vyhodnocení v 14.00 – 14.30 hod                              Předpokládaný návrat  kolem 15.30 k SVČ Klíč v Místku. Přesný čas návratu a způsob příjezdu můžou děti, případně vedoucí, oznámit SMS, až to bude známé J

Kdyby něco, tak volejte  ( Dája  728870513    Roman  607278770)                                    Dája

Opakujte si teorii na www.tom1301.cz       on-line testy na www.turisticky-zavod.cz

________________________________________________________________________                               

SOUHLAS S ÚČASTÍ NA TURISTICKÉM ZÁVODĚ v sezóně 2019

Souhlasím s tím, že se můj syn – dcera ……………………………………………………….

může  zúčastnit turistických závodů.

……………………….                             …………………………………………………….

           datum                                                                podpis  rodiče