Přihlášení pro členy
Jméno:
Heslo:
tábořiště Přemilov

Letní  tábor  PŘEMILOV  2011

Termín: 2. 7. - 16. 7. 2011

 

Tak jako každým rokem i letos chystáme pro členy našeho oddílu letní tábor. Tábor je vždy vyvrcholením naší celoroční činnosti a všichni se na něj moc těšíme. Pořádáme jej každý rok na jiném a hlavně zajímavém místě a tak poznáváme krásy naší vlasti.

Něco bližšího k místu:

Soukromé tábořiště Přemilov je na louce u řeky Chrudimky  v Železných horách mezi Horním Bradlem a Sečí (Pardubický kraj). Tábořiště je na samotě na klidném místě. Okolí tvoří skalnaté údolí řeky Chrudimky s rozlehlými lesy.

GPS:49.8009,15.6980

Vybavení tábořiště:  dvoulůžkové stany s podsadou. Kapacita je 30 míst. Venkovní krytá stanová jídelna (plocha 60 m2) se stoly a lavicemi (zbylý prostor lze využít pro hry v případě špatného počasí), 2x týpí - 6 m (typ Dakota), umývárna s tekoucí studenou vodou (mycí nerez žlab+5 výtokových ventilů) + 1 mycí plastový dřez, koupelna (dřevěná stavba na pilotech) s ohřevem vody (brutar) a vanou zapuštěnou do podlahy, 5x suchý záchod.

Louka pro míčové hry (volejbal, blboun, fotbal…) a ohniště s posezením pro slavnostní oheň + pracovní ohniště 10 m od chaty.

Vlastní studna s čerpadlem (pitná voda - pro každý rok platný rozbor vody kontrolován OHS Chrudim).

Další zázemí tvoří dřevěná chata s prostornou verandou. Chata je s elektřinou a možností vytápění. Zde budou v případě nepříznivého počasí ubytovány menší děti.

Koupání je možné na 1,5 km vzdáleném veřejném koupališti v rekreačním středisku R-SA nebo přímo v zátoce řeky Chrudimky v prostoru tábora.

Příjezd k tábořišti budou mít povolena pouze 2 vozidla. Návštěvy musí parkovat asi 1km od tábora a dojít pěšky.

Táborový program je velice pestrý a zaměřený pro všechny věkové kategorie. Pořádáme výlety a výpravy do okolí – chystáme se na výlet k Sečské přehradě (návštěva Šanghaje, hradu Vildštejn, hradu Oheb), do obce Třemošnice (600 let starý Žižkův dub, hrad Lichnice), do města Chrudim (městská památková zóna, muzeum loutek), možná na zámek Žleby, třeba i do Heřmanova Městce, uvidíme. Chystáme také přenocování mimo tábořiště.

Součástí tábora je CELOTÁBOROVÁ HRA - MIMOZEMŠŤAN MIKIRITI. Na její přípravě se podílí  kolektiv vedoucích a instruktorů už několik měsíců před táborem a každý den máme předem připravený.

Přihlášky na tábor vybíráme do 31.5.11, platby pak do 10.6.11

Doufáme, že se vám naše letošní tábořiště líbí a těšíme se na účast všech členů našeho oddílu !!!

 

Za kolektiv vedoucích          Roman Gach a Daniela Gachová